مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 7 − 7 =

خرید شیشه شور خوب مخصوص صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی شیشه شورویژگی بهترین شیشه شورمزایای استفاده از شیشه شورخرید عمده و صادرات شیشه شورنتیجه گیری
شیشه شور خوب

در خانه بخش های مختلفی وجود دارد که باید به نظافت دائمی آن ها توجه داشت. برای مثال: شیشه ها، پنجره ها و آینه منزل شما. محلول شیشه شور خوب می تواند در تمیز کردن و درخشان ساختن آن ها کمک کننده باشد. انتخاب شیشه شور مناسب می تواند ضمن بهره­وری بالا، در صرفه جویی هزینه های شما نیز موثر باشد. برخی از ویژگی های انواع مناسب آن عبارتند از: قدرت بالای لکه بری، خشک شدن سریع مایع و …. این مایع علاوه بر تمیز کردن شیشه های شما، کاربردهای دیگری نیز دارد که از آن جمله می توان به درخشان سازی جواهرات و لکه بری لباس ها اشاره کرد.

معرفی شیشه شور

شیشه شور خوب

تمیزی و نظافت منزل شما به مهمان­هایتان احساس خوبی می دهد. در خانه بخش های مختلفی وجود دارد که باید به نظافت دائمی آن ها توجه داشت. برخی از این بخش ها بیشتر از سایرین مورد توجه هستند. برای مثال: شیشه ها، پنجره ها و آینه منزل شما. بخش هایی که نامبرده شد بسیار مورد توجه هستند به گونه ای که اگر تمیز و درخشان نباشند، تمیزی کل خانه شما به چشم نمی آید. محلول شیشه شور خوب می تواند در تمیز کردن و درخشان ساختن شیشه ها، پنجره ها و آینه منزل شما کمک کننده باشد.

ویژگی بهترین شیشه شور

شیشه شور خوب

انتخاب شیشه شور خوب مناسب می تواند ضمن بهره­وری بالا، در صرفه جویی هزینه های شما نیز موثر باشد. امروزه انواع مختلفی از این مایع در بازار موجود است. این تنوع موجب دشواری انتخاب شده است. در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی های شیشه شورهای مناسب اشاره می شود:

 1. از بین برنده قوی لکه ها و چربی ها
 2. خشک شدن سریع مایع بدون برجای ماندن لکه
 3. فاقد مواد شیمیایی مخرب سطوح باشد
 4. باعث مات شدن شیشه ها نشود
 5. رایحه خوبی داشته باشد

در هنگام خرید مایع شیشه شور مناسب، موارد مذکور را مورد توجه قرار دهید.

 

مزایای استفاده از شیشه شور

شیشه شور خوب

شاید گمان کنید از مایع شیشه شورخوب صرفا می توانید برای تمیز کردن و درخشان ساختن شیشه ها، پنجره ها و آینه هایتان استفاده کنید. اما این مایع کاربرد های شگفت انگیز دیگری نیز دارد که به طور مختصر به برخی از آن ها اشاره می شود:

 1. شما می توانید از این مایع برای درخشان ساختن جواهرات خود استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که جواهرات شما نباید از موادی ساخته شده باشد که از آمونیاک یا الکل آسیب می بینند.
 2. پاک کردن روغن و چربی موجود بر روی اجاق آشپزخانه، قابلمه و ماهی­تابه. البته توجه داشته باشید که پس از تمیز کردن باید به طور کامل با آب آبکشی نمایید.
 3. همچنین شما می توانید برای درخشان ساختن سطوح و کاشی ها از این مایع استفاده کنید.
 4. از این مایع می توان به عنوان لکه بر لباس ها (البته به جز لباس های ابریشمی یا پشمی) و ضد عفونی کردن اسباب بازی های کودکان استفاده کرد.

خرید عمده و صادرات شیشه شور

شیشه شور خوب

شما می توانید مایع های شیشه شور خوب را از سوپرمارکت محله­ خود و یا از فروشگاه های مواد غذایی تهیه نمایید. البته با توجه به اینکه این مایع مصرف خانگی زیادی دارد، با خرید عمده آن می توانید در سبد هزینه های خانوار صرفه جویی نمایید.

امروزه این مایع به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهایی نظیر عراق، افغانستان، پاکستان و … صادر می شود که علت این امر کیفیت بسیار خوب برخی برند­های تولیدی و سود مطلوب برای شرکت های صادر کننده است که البته ضمن ارزآوری خوب برای کشور، زمینه ایجاد شغل برای کارگران را نیز فراهم نموده است.

نتیجه گیری

همانطور که پیش­تر اشاره شد، تمیزی و درخشان بودن شیشه های منزل شما مخصوصا آینه بسیار اهمیت دارد. مایع شیشه شور خوب می تواند در تمیز و درخشان کردن شیشه ها و پنجره های منزل شما کمک کننده باشد. با توجه به تنوع برندهای تولیدی، پیشنهاد می شود برای تهیه این مایع مواردی از جمله قدرت بالای لکه بری، خشک شدن سریع و فقدان مواد شیمیایی مضر را مورد توجه قرار دهید. همچنین باتوجه به کاربرد بسیار زیاد این مایع در منزل شما، پیشنهاد می شود برای صرفه جویی در هزینه های خانوار، آن را به صورت عمده تهیه نمایید.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 10 + 6 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید