مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده شیشه شور بطری

آنچه در این مقاله می خوانید...

استفاده به عنوان دافع حشراتپاک کردن جواهراتپاک کننده چربیدرخشندگی سطوح و کاشی هالکه روی لباس ها به جز لباس های پشمی و یا ابریشمیانگشتر گیر کرده در دستاز بین برنده لکه های سرسخت استیل
شیشه شور بطری

شیشه شور بطری شوینده ای است که باید در خرید آن دقت کنیم ولی باید این را هم در نظر داشته باشیم  که شیشه شوی بطری در دهه ۳۰ میلادی اختراع شد. این محصول شفاف و آبی است و در این دوران در انواع و بو های گوناگون وجود دارد. اگر چه این محصول قابل اشتعال است ولی امروزه شیشه شور ها در بطری های اسپری دیده می شوند. گاهی اوقات محصولاتی که در روزمره از آن استفاده می کنیم می توانند برای چیز های دیگری هم به جز موارد مشخص شده آنها، استفاده کرد. در اینجا به کاربرد های دیگر شیشه شور بطری می پردازیم.

استفاده به عنوان دافع حشرات

شیشه شور بطری

به دلیل اینکه این محصول حاوی آمونیاک می‌باشد، ممکن است یک دافع موثر حشرات باشد زیرا آمونیاک به دلیل داشتن بوی ناخوشایند می تواند حشره ها را دفع کرده و از بین ببرد. بنابراین می توانید آن را روی پنجره ها و در ها اعمال کنید تا حشرات را بیرون نگه دارید.

پاک کردن جواهرات

شیشه شور بطری

آیا می دانستید شیشه شور بطری می تواند باعث زیباتر شدن جواهرنشان شود؟ فقط باید مطمئن باشید که جواهرات شما از موادی ساخته شده است که از آمونیاک یا الکل آسیب نمی بیند. این محصول برای درخشش جواهرات شما می‌ باشد و فقط نباید بیش از دو دقیقه شیشه شور‌ را بر روی جواهرات خود رها کنید. می توان از مسواک برای پاکسازی و از‌ پنبه برای خشک کردن آن استفاده کرد.

پاک کننده چربی

شیشه شور بطری

بخاطر اجزای سوزاننده ای که این شیشه شور بطری دارد می تواند به شما در پاک کردن روغن کمک کند. پاک کردن روغن از بعضی قسمت های آشپزخانه کاری ‌بسیار سخت و دشوار است و همچنین محصولات زیادی در این باره تولید شده است، ولی شما می توانید برای این منظور از پاک کننده شیشه شور بطری استفاده کنید .

درخشندگی سطوح و کاشی ها

شیشه شور بطری

همچنین می توانید از شیشه شور بطری برای براق کردن سنگ های گرافیت و یا مرمر استفاده کنید. در ابتدا باید آن را در آب رقیق کنید و سطوح را پاک کنید ولی برای سطوح چوبی و یا سطوح دیگر که ممکن است توسط آمونیاک صدمه ببیند، توصیه نمی شود. از ین قابلیت می توانید برای براق کردن کاشی های آشپز خانه و حمام استفاده کنید.

لکه روی لباس ها به جز لباس های پشمی و یا ابریشمی

شیشه شور بطری

حتی در از بین بردن لکه هایی نظیر گوجه فرنگی یا قطره خون از شیشه شور بطری استفاده کنید.

انگشتر گیر کرده در دست

شیشه شور بطری

وقتی می خواهید انگشتر را از دست خود بیرون بیاورید ممکن است عصبی شوید ولی دیگر نباید نگران این موضوع باشید زیرا همانطور که گفته شد فقط کافی است شیشه شور بطری را روی انگشت خود اسپری کنید تا حلقه به آسانی بیرون آید.

از بین برنده لکه های سرسخت استیل

شیشه شور بطری

خیلی سخت است که از شر لکه های چربی خلاص شوید علاوه بر این همه لکه های روی پیشخوان و یا اجاق گاز می توانند باعث کثیفی منزل شوند. اما اگر از شیشه شور بطری استفاده کنید می توانید سطوح استیل را براق و تمیز کنید.

قیمت شیشه شو های بطری در بازار بسیار متغیر است و این بستگی به شما دارد کا می خواهید از چه نوع مارکی یا شرکتی خریداری کنید.

نتیجه گیری

بطور خلاصه شیشه شور بطری با توجه با کاربرد ها و مزایایی که دارد بسیار مفید و به صرفه است و شما می توانید در زندگی روزمره از آن استفاده کنید.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید