مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صابون مایع طبیعی مخصوص عمده و صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

 معرفی صابون مایع طبیعی ویژگی صابون مایع طبیعی مزایای استفاده از صابون مایع طبیعی صادرات صابون مایع طبیعی نتیجه گیری
مایع لباسشویی مخصوص کودک

صابون مایع طبیعی:یک شوینده دست مناسب با هر بار شستن دست، پوست شما را تنظیم می‌کند .صابون های مایع که با توجه به فرمول ساخت آن ماهیت درمانی هم پیدا کرده اند ،علاوه بر خاصیتی که دارم با رایحه‌ای زیبای آن دست های شما را خوش بو می کنند.

تمایل انسان به سمت مواد طبیعی می رود و استفاده از عصاره و اسانس گل و گیاهان باعث ساخت صابون های خوشبو شده‌اند، که با توجه به ظاهر نامطلوبی صابون ها بعد از استفاده پیدا می کند.

همچنین کار راحت بو بسته‌بندی تیوپی باعث ساخت صابون مایع طبیعی شد.

 معرفی صابون مایع طبیعی

امروز استفاده از شوینده های بهداشتی که منشا آن طبیعت باشد مورد علاقه بسیاری از مصرف کنندگان است، اولین چیزی که  در خرید صابون مایع طبیعی جلب توجه میکند بوی خوش طبیعت است ،و همچنین وجود خاصیت های درمانی، و همچنین خواص ضد باکتری، ضد قارچ و ضد ویروسی  می‌تواند در تمیزی و لطافت پوست تاثیر داشته باشد محصولات تهیه شده معمولاً دارای ظاهری شفاف و دارای بافتی یکنواخت، در بعضی از محصولات دارای ذرات گل و گیاه، بوی مطلوب دارای قدرت پاک کنندگی و توانایی ایجاد مقادیر کف ،که به راحتی شسته شود. می توان صابون مایع طبیعی در خواص مختلف را ساخت و استفاده کرد.

 ویژگی صابون مایع طبیعی

مرکز پخش مواد شوینده

بیش از استفاده از صابون مایع طبیعی در مقایسه با صابون مایع شیمیایی دارای خواص بیشتری است صابون مایع طبیعی به دلیل استفاده از گل و گیاهان دارویی باعث می‌شود خواص آن و علاوه بر شستشوی بهداشتی جنبه درمانی هم داشته باشد. صابون مایع طبیعی هم باید جدا از خواص ظاهری دارای رنگ، بو، قدرت پاک کنندگی، شستشوی آسان، سازگاری با پوست، و مقاومت در برابر دما، مورد توجه قرار بگیرد در زمان های گذشته با استفاده از مخلوط چربی و خاکستر صابون را می ساختند و با مرور زمان برای سهولت و بهداشت بیشتر به حالت مایع درآمدند.

به صورت بالقوه صابون های مایع طبیعی مختلف وجود دارد کافیست ماده اولیه ساخت صابون را داشته باشیم ،آن را ذوب می‌کند و ترکیب گیاه مورد نظر را به آن اضافه می‌کنیم. صابون‌های مایع طبیعی به علت مایع بودند اولین ویژگی که به ما می‌دهد ملایمت آن با پوست است و دومین ویژگی  سازگاری با انواع پوست میباشد.

صابون مایع طبیعی باید خاصیت ضد قارچ داشته باشد، بعضی از صابون های مایع طبیعی مانند بابونه خاصیت روشن کنندگی دارند صابون های مایع باید توانایی نرم کنندگی پوست و لایه برداری داشته باشند.

 مزایای استفاده از صابون مایع طبیعی

شیشه شور خوب

گیاهان و حتی ادویه‌هایی مانند بابونه زردچوبه، زغال سنگ، خاکستر و…قدرت پاک کنندگی دارند. بعضی از گل ها برای خوشبو کنندگی استفاده می شود. در زمان‌های قدیم شوینده این وجود نداشت حتی گاهی برای شستشو از خاک و خاکستر استفاده میشد مزایای استفاده از صابون مایع طبیعی:

  1. نرمی و لطافت
  2. قدرت پاک کنندگی دارند
  3. ضد باکتری و قارچ اند
  4. خاصیت درمانی دارند
  5. به پوست صدمه نمیزنند و توانایی سازگاری با پوست را دارند.

این موارد از جمله مزایای صابون مایع طبیعی بودند.

 صادرات صابون مایع طبیعی

مایع لباسشویی مخصوص کودک

امروزه میزان صادرات صابون مایع طبیعی به طرز عجیبی افزایش پیدا کرده است و هر روز به دلیل طبیعی بودن این محصول (حداقل ترکیب شیمیایی) و خواص درمانی آن دارد باعث افزایش درخواست تولید این محصول می باشد، صابون مایع طبیعی که ساخته شده از مواد ارگانیک و طبیعی با بسته بندی شیک و محکم به خارج کشور صادرمی شوند، برای به دست آوردن سود و شناخته شدن در سطح بین‌الملل باید محصول شما دارای ویژگی هایی باشد که بازار مصرف آن در دست  بگیرید.

امروزی تولید صابون مایع طبیعی در رایحه های مختلف بیشتر شده است و عوامل دیگری مانند ضد حساسیت ،درمانی ،سازگاری با پوست،و مناسب انواع پوست ،ضدخشکی و غیره از ویژگی های محصول برای صادرات است.

 نتیجه گیری

صابون های مایع طبیعی در مصارف امروزی بیشتر به خاطر خاصیت هایی که در مورد توجه هستند و  نه صرفاً جهت شستشو، زیرا صابون‌مایع معمولاً فقط قابلیت پاکیزگی دارد. و برای رفع آلودگی و لکه روی پوست است .

صابون مایع طبیعی با حفظ رطوبت پوست ،روشن کنندگی، ضد لک و غیره از ویژگی های مایع طبیعی است در گذشته به جای صابون از ترکیب چربی و گیاه دارویی ساخته شده،و در بعضی مناطق از خاکستر برای این کار استفاده می شد. این عوامل باعث بالا رفتن صادرات نیز می شوند.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید