مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صابون مایع کرمی مخصوص صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی صابون مایع کرمی ویژگی صابون مایع کرمی مزایای استفاده از صابون مایع کرمی صادرات صابون مایع کرمی نتیجه گیری
مایع ظرفشویی کرمی

صابون مایع کرمی:همه ما می دانیم مراقبت کردن  از دست ها  استفاده از شوینده مناسب دست برای حفظ نرمی لطافت دست ها مهم است  مخصوصا وقتی پوست دست مان خشک است.

اولین شرط برای در صابون است بعد از تحقیقاتی که در سال۲۰۰۶ انجام شد به اعتبار تمیزی صابون پایان داد،زیرا محیط صابون همیشه مرطوب است برای همین میزان میکروب بیشتری است.

وقتی که صابون با آب ترکیب می شود چربی آن گرفته میشود در کف می کند از آنجایی که آب تنهایی نمی‌تواند باکتریها را از بین ببرد، پس   بعد از هر بار شستشو با صابون مقداری از باکتری ها به محیط مرطوب صابون بر می گردد.

بعدها مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها استفاده از صابون مایع را از ارجعیت قرار دادند، صابون مایع کرمی یک شوینده با فرمولاسیون ویژه که با یک چهارم۱/۴ کرم مرطوب کننده ترکیب شده است باعث نرمی و لطافت پوست دست می شود.

معرفی صابون مایع کرمی

 

صابون مایع کرمی

یک شوینده خوب علاوه بر شستشو باید باعث نرمی و لطافت شود صابون مایع کرمی که از مایع صابون و یک چهارم نرم کننده تشکیل شده است.

استفاده از صابون ها ،اثرات مخربPH بر روی پوست، که باعث خشکی پوست میشود، جای خود را به محصولات صابون مایع کرمی دادند.

رقابت در این محصول بیشتر در مواد اولیه آن و رایحه های جذاب آن است، ولی هدف همه این محصولات صابون مایع کرمی ضدعفونی، پاکسازی از چربی و آلودگی هستند.

 ویژگی صابون مایع کرمی

مایع لباسشویی مخصوص کودک

با توجه به فرمولاسیون ویژه که در شوینده های صابونی وجود دارد این شوینده باعث می‌شود علاوه بر شستشو باعث نرمی دست ها می‌شود صابون مایع کرمی دارای ویژگی‌هایی از جمله؛

  1. سازگاری با ph پوست دست.
  2. حفظ و رطوبت دست به خاطر وجود مرطوب کننده.
  3. رایحه ای دل انگیز و خوش بو.
  4. احیای رطوبت پوست

را می توان نام برد. صابون مایع کرمی که تا قبل از قرن نوزدهم ساخته نشده بود.

همچنین وجود ویتامین e، آمینو اسید ها، آنتی اکسیدان، اسیدهای چرب و غیره  در کنار خاصیت کرمی که دارد باعث نرمی ،حفاظت، تغذیه و حذف سلول های مرده پوست می شود.

 مزایای استفاده از صابون مایع کرمی

مایع ظرفشویی کرمی

در این روزها که ویروس کرونا تمام جهان را فرا گرفته است شستشوی دست‌ها امر مهمی است از آنجا که ضد عفونی بیشتر باعث خشکی دستها می شود، به همین دلیل استفاده از صابون های مایع کرمی به دلیل داشتن مرطوب کننده به شدت پیشنهاد می شود.از این  مزایا می‌توان به ملایم بودن صابون مایع کرمی، که به دست آسیب نمی رساند.

صابون مایع کرمی مانند همه پاک کننده های صابونی باعث تمیزی و از بین بردن لکه ها می شود به علت داشتن مرطوب کننده از خشکی دست جلوگیری می‌کند، از صابون مایع علاوه بر شستشو در دست ها می توان برای سطوح و اشیا هم استفاده کرد و با توجه به خاصیت ملایمی که دارد که وسایل شما آسیب نمی رسانند اشیایی مانند اتومبیل ،کف، روی کابینت های مر مر، و پیشخوان میشود استفاده کرد.

 صادرات صابون مایع کرمی

مایع ظرفشویی کرمی

صابون مایع کرمی در عصاره های مختلف تولید می شود ،همان گونه که گفتیم به دلیل داشتن مرطوب کننده انتخاب مناسب جهت استفاده پوست های خشک و حساس است، از این رو این ویژگی باعث بالا رفتن صادرات آن می‌شود و وارد کنندگان باید همه ویژگی‌های یک محصول را در نظر بگیرند.

علاوه بر خاص خود محصول باید به بسته‌بندی، قیمت و غیره توجه کنند.

صادرات امر مهمی است که پس  باید به خاطر مسیر طولانی به این موارد توجه ویژه کرد.

 نتیجه گیری

در دنیای امروزی با رشد صنعت در بخش شویندگی باعث تغییر و تحول زیادی شده است در گذشته از صابون ها استفاده می شودو اکنون به صابون های مایع تبدیل شده است.

ولی به دلیل خشک شدن پوست دست باعث شده تصمیم در ورود مرطوب کننده ها برای حفظ و رطوبت دست ،سازگاری با PH پوست دست، استفاده در سطوح و اشیا به دلیل ملایمتی که دارد.

به دلیل بوی مطلوب و اثرات ضد باکتری که در فرمولاسیون جدید از صابون مایع کرمی ،باعث تولید یک فراورده بهداشتی درمانی شده است. همین عوامل باعث تولید بالا و صادرات به کشورهای دیگر شده است.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید