مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش برندهای مختلف جوهر نمک غلیظ

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش برندهای مختلف جوهر نمک غلیظموارد استفاده از جوهر نمک طرز استفاده صحیح از هیدروکلریک اسید نکات بهداشتی مهم در استفاده از جوهر نمک خرید فله جوهر نمک غلیظ به سریعترین روش
فروش برندهای مختلف جوهر نمک غلیظ

جوهر نمک غلیظ یکی از مواد شوینده اسیدی می باشد اهمیت زیادی در پاکیزگی محیط دارد اما در راستای حفظ سلامتی باید راه‌هایی جهت مقابله با اثرات آن در پیش گرفت. مصرف کنندگان این نوع شوینده با گذر زمان بیشتر شده‌اند و جهت خرید عمده جوهر نمک غلیظ اقدام می‌کنند. خانه‌ها و مراکز بهداشتی و عمومی با وجود لکه ها و آلودگی های فراوان موجود در محیط همواره باید با موادی قوی پاکیزه و موردپسند شوند که این مسئله نیازمند مایعی به شدت پرمصرف و محبوب است که آن هم چیزی جز هیدروکلریک یا همان جوهر نمک نخواهد بود!

فروش برندهای مختلف جوهر نمک غلیظ

موارد استفاده از جوهر نمک

موارد استفاده از جوهر نمک
میزان اسیدی ۱۰ تا ۲۰ آن باعث ایجاد پاکیزگی ویژه ای می شود این مایع  نیز همانند دیگر مواد های شوینده به صورت عمده جهت عرضه به بازار تولید و تهیه می شود و می‌توان از آن در موارد خانگی و صنعتی که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم استفاده کرد:
تمیز کردن کاشی، پاکیزگی محیط بتن، از بین بردن زنگ زدگی در سطوح فلزی، پاکسازی و ضدعفونی کردن کاسه سرویس بهداشتی، در صنایع ساختمان سازی، تولید مواد شیمیایی خاص، جداسازی و خالص سازی انواع نمک طعام، در برخی موارد اسیدی کردن چاه های نفتی و تعادل ph در غلظت انواع صنایع غذایی، دارویی و آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرد.

طرز استفاده صحیح از هیدروکلریک اسید

طرز استفاده صحیح از هیدروکلریک اسید

هیدروکلریک اسید و یا همان جوهر نمک در میان مردم شناخته شده است کاربرد های فراوانی و بخش های مختلف مربوط محیط خانه و زندگی دارد. به خاطر امنیت پاک کنندگی بسیار بالا و سطوح مختلف درون خانه و محیط های دیگر نیز کاربرد دارد. به عنوان مثال اگر لکه بر روی کاشی یا سنگ از این قبیل داشته باشید جوهرنمک حلال مشکلات است.
نکته بسیار مهم اینجاست که جوهر نمک قابل حل شدن در آب است و حتماً تأکید می‌شود جهت استفاده از آن در امور پاکسازی جوهرنمک را با آب مخلوط کنید و نسبت جوهر نمک غلیظ به آب باید یک پیمانه به ده پیمانه باشد.

نکات بهداشتی مهم در استفاده از جوهر نمک

نکات بهداشتی مهم در استفاده از جوهر نمک

در نظر داشته باشید هیچگاه وایتکس را با مایع شوینده جوهر نمک غلیظ مخلوط نکنید که به دلیل انتشار گازهای خطرناک در اثر ترکیب این دو ماده خطراتی را در سیستم تنفسی انسان به وجود می آورد.
حتماً در موقع شستشو سطوح با جوهر نمک از یک یا دو لایه ماسک استفاده نمایید زیرا بو و گاز جوهر نمک خطرناک میباشد همچنین توصیه اکید می‌شود بطری جوهر نمک رو دور از دسترس کودکان و اطفال قرار دهید .

لازم به ذکر است که برخورد مایع جوهر نمک پوست دست و صورت خودداری شود زیرا می تواند به پوست آسیب برساند حتماً هنگام استفاده از آن مراقب دست های خود باشید از دستکش مخصوص استفاده نمایید.

 

خرید فله جوهر نمک غلیظ به سریعترین روش

خرید فله جوهر نمک غلیظ به سریعترین روش

مصرف کنندگانی که نیاز انبوه به جوهر نمک غلیظ را دارند ممکن است دغدغه این را داشته باشند که آسان ترین روش خرید این محصول به چه صورت است؟

شرکت پخش مواد شوینده بهداشتی چیرا با مجموعه به روز آماده تامین و فروش محصولات متنوع با کیفیت به صورت آنلاین جهت رفع نیاز مشتریان می باشد.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید