مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 13 − 4 =

لیست قیمت پودر عمده و خرید پودر ماشین لباسشویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی پودر ماشین لباسشوییبهترین پودر ماشین لباسشوییمزایای استفاده از پودر ماشین لباسشوییقیمت پودر ماشین لباسشوییصادرات پودر ماشین لباسشویی
خرید پودر ماشین لباسشویی

خرید پودر ماشین لباسشویی به دلیل حفظ نظافت و جلوگیری از تجمع میکروب‌ها و آلودگی‌ها بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا این میکروب‌ها و آلودگی‌ها در صورت تجمع بر روی لباس در صورت استفاده از آنها به بدن انسان منتقل شده و باعث ایجاد بیماری‌های گوناگون و بوی نامطبوع و ناخوشایندی می‌شوند.

به دلیل اهمیت فوق العاده این ماده در حفظ بهداشت در ادامه شما را بیشتر با آن آشنا خواهیم کرد. این آشنایی در زمینه قیمت پودر ماشین لباسشویی، بهترین نوع آن، صادرات محصول مربوطه، مزایای استفاده از آن و … است.

معرفی پودر ماشین لباسشویی

خرید پودر ماشین لباسشویی

پودر ماشین لباسشویی همانطور که از نام آن پیداست مخصوص شستشوی لباس‌ها جهت پاک نمودن آنها از هر گونه آلودگی است، تا لباس‌ها به بهترین شکل ظاهر اولیه خود را حفظ کنند و در اثر به وجود آمدن آلودگی ظاهر زیبای خود را از دست ندهند. پودر ماشین لباسشویی انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

 1. دانه ریز
 2. دانه درشت
 3. دانه رنگی
 4. معطر
 5. و …

عطر پودر ماشین لباسشویی حاصل از اسانس‌های مختلفی است که در تولید آن به کار برده می‌شود. اسانس‌هایی مانند:

 1.  اسانس گل رز
 2.  اسانس گل لاله
 3.  اسانس گل پاپاتیا
 4.  اسانس گل لاوانتا

پس خرید پودر ماشین لباسشویی جزو اولویت‌های حفظ بهداشت و ظاهر شکیل محسوب می‌شود.

بهترین پودر ماشین لباسشویی

خرید پودر ماشین لباسشویی

بعد از آشنایی با پودر ماشین لباسشویی، نوبت به آشنایی با بهترین نوع آن می‌رسد؛ تا با آگاهی از این امر هنگام خرید پودر ماشین لباسشویی خریدی مطمئن انجام دهیم. بهترین پودر ماشین لباسشویی باید چندین ویژگی داشته باشد که عبارتند از:

رایحه دلپذیر

سازگار با دست و انواع مختلف لباس و ماشین لباسشویی باشد.

دارای آنزیم باشد؛ زیرا آنزیم‌ها قدرت و سرعت پاک کنندگی را افزایش می‌دهند، کف کمتری تولید می‌کنند و در نتیجه میزان آب مصرفی برای آبکشی لباس کاهش می‌یابد.

قابل حل در دمای مختلف آب باشد.

در ترکیبات آن از مواد طبیعی استفاده شده باشد.

البته توجه داشته باشید که بهترین پودر ماشین لباسشویی، پودرهایی هستند که تولید کشور عزیزمان هستند؛ زیرا به دلیل اینکه از طریق صادرات وارد کشور نشده‌اند، هزینه مربوط به صادرات به آنها تعلق نمی‌گیرد و در نتیجه ارزان‌تر هستند. نوع بسته بندی آنها نیز به گونه‌ای است که با محیط زیست سازگان و به آن آسیب نمی‌رساند، یعنی به راحتی قابل تجزیه است. همچنین پودرهای لباسشویی ایرانی کاملا سازگار با بافت لباس و بدن هستند. 

مزایای استفاده از پودر ماشین لباسشویی

خرید پودر ماشین لباسشویی

قبل از خرید پودر ماشین لباسشویی و به طور کلی هر محصول دیگری ابتدا مزیت‌های آن است که توجه خریدار را به خود جلب می‌کند. مزایای استفاده از پودر ماشین ماشین لباسشویی عبار تند از:

قیمت مناسب و به صرفه در مقایسه با شوینده‌های دیگر

به علت جامد و پودری شکل بودن در مقایسه با شوینده‌های مایع احتیاج به مواد نگهدارنده ندارند.

بسته بندی آنها، هیچگونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کنند و با محیط زیست سازگار هستند.

از دوام بالایی نسبت به سایر شوینده‌ها برخوردارند؛ که این امر باعث می‌شود بتوان آنها را به صورت عمده خریداری و مصرف کرد که در نتیجه خرید عمده محصولات از لحاظ اقتصادی به صرفه خواهد بود.

به علت زبری و وجود آلکیل بنزن سولفونات در ترکیبات آنها، قادر به از بین بردن سرسخت‌ترین لکه‌ها از روی لباس هستند.

به دلیل وجود بلیچ‌ها در ترکیبات پودر، آنها قادر به از بین بردن لکه‌های چربی هستند.

قابل حل در آب با درجه سختی بالا هستند.

میزان کف تولید شده توسط پودر ماشین لباسشویی نسبت به سایر شوینده‌ها کم است، که در نتیجه آن آب کمتری برای شستشو مصرف می‌شود.

قیمت پودر ماشین لباسشویی

خرید پودر ماشین لباسشویی

یکی از عواملی که در خرید پودر ماشین لباسشویی دخیل و تاثیرگذار است، قیمت محصول است. قیمت پودر ماشین لباسشویی متاثر از عوامل مختلفی است که عبارتند از:

شرکت سازنده

اینکه پودر تولید داخل است یا صادراتی است.

حجم پودر

آنزیم‌ها و ترکیبات به کار رفته در آن

توجه داشته باشید که پودرهای ماشین لباسشویی که به صورت عمده به خرید و فروش می‌رسند به علت صرف مواد مصرفی کمتر برای بسته بندی از قیمت پایین‌تری برخوردارند.

صادرات پودر ماشین لباسشویی

خرید پودر ماشین لباسشویی

همانطور که در خرید پودر ماشین لباسشویی به دنبال بهنرین‌ها هستید، برای صادرات این محصول نیز همواره بهترین نوع آن انتخاب می‌شود؛ زیرا محصولی که صادر می‌شود به نوعی معرف کشور صادر کننده است. پودر ماشین لباسشویی مناسب برای صادرات، پودری است که کلیه ویژگی‌های ذکر شده در مبحث بهترین پودر ماشین لباسشویی را دارا باشد.

نتیجه گیری

به صورت کلی باید گفت در خرید پودر ماشین لباسشویی و صادرات آن، کیفیت حرف اول را می‌زند و این کیفیت همان ویژگی‌های پودر ماشین لباسشویی و مزایای آن است که طی این مقاله به توضیح و تشریح آن پرداختیم.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 7 − 2 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید