مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی عمده زیر قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

 درباره مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی مزایای استفاده از مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی خرید عمده مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی قیمت مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی نتیجه گیری
مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی

مایع تیره شوی از جمله اقلام ضروری است که به هنگام شستشوی البسه تیره رنگ کاربرد دارد و مانع از رنگ پریدگی یا به جا ماندن لکه مانند از آفات پودر لباسشویی می شود، در این مقاله مایع تیره شو ۱۰۰۰ گرمی را مورد بررسی قرار میدهیم.

 درباره مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی

این محصول از آن دسته از اقلام محبوب برای استفاده در کارهای منزل می باشد، مایع تیره شوی که با رایحه های متفاوت به بازار عرضه شده و با استقبال خوب مصرف‌کنندگان روبرو شده است.

این محصولات از آن جهت که مانند پودر لباسشویی گردی از آنها باقی نمی ماند لباس ها را تمیز تر نشان میدهند؛ و برای افرادی که آلرژی دارند و بسیار مناسب هستند. این محصولات در قالب مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی، ۱۵۰۰ گرمی و… به بازار عرضه شده اند.

در نتیجه برای محافظت بیشتر از لباس ها و جلوگیری از رنگ پریدگی به واسطه استفاده از پودر لباسشویی و همچنین حفظ بیشتر لطافت پارچه استفاده از مایع تیره شوی به شدت پیشنهاد می‌شود، این محصول هم با رایحه بی نظیر و هم با ویژگی‌های فوق العاده در بین مصرف‌کنندگان بسیار محبوب شده است.

 مزایای استفاده از مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی

  1.  این روزها مایه های لباسشویی در انواع مختلفی به بازار عرضه شده‌اند ها با تنوع بسیار زیاد هر برند ویژگی های رقابتی آنها نیز افزایش چشمگیری داشته است از جمله این مواد می توان به مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی اشاره کرد.
  2. مایع تیره شو از کهنگی سریع، رنگ پریدگی، از دست دادن لطافت پارچه و… جلوگیری می کند.
  3. مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی، با رایحه خوب و دلنشین باعث رضایت بیشتر مصرف کننده میشود.
  4. استفاده از مایع برای لباسها لطافت و نرمی بیشتری به پارچه‌ی آنها می دهد در نتیجه اتوکشی نیز آسان تر می شود.
  5. استفاده از مایع تیره شوی مانع از ایجاد الکتریسیته ساکن بر روی لباس ها می شود.
  6. مایع تیره شوی علاوه بر اینکه استفاده از آن راحت تر است، به خاطر ماهیت مایع بودن آن در دمای پایین هم لباس‌ها را به بهترین شکل تمیز می‌کند و درخشندگی بی‌نظیری به پارچه لباس ها می بخشد.

 خرید عمده مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی

مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی

مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی در بسته بندی های ۲ تا ۱۲ عددی به صورت عمده به فروش می رسند، خرید عمده برای کسانی که فروشگاه یا سوپرمارکت دارند استفاده می شود.

بسته بندی که برای فروش عمده در نظر گرفته شده است از نوع گالنی است، خرید عمده‌ی مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی توسط مدیران فروشگاه یا سوپرمارکت‌ها  به تعداد خیلی زیاد می باشد.

در خرید عمده تخفیفات بیشتری برای اجناس در نظر گرفته شده است؛ مثلاً اگر شما یک جنس را به صورت تکی با قیمت ۳۰ هزار تومان می‌خرید خرید آن به صورت عمده قیمت کمتری دارند.

 قیمت مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی

مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی

آن چیزی که قیمت مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی را تحت تاثیر قرار می دهد عبارت است از؛ قیمت مواد اولیه، میزان شناخته بودن برند و دستمزد کارکنان آن مجموعه.

به هر حال مایع تیره شوی در حجم مختلفی ازجمله ۱۰۰۰ گرمی، ۱۵۰۰ گرمی و… در بازار عرضه شده است، به خریداران و سه به نیاز خود آن را تهیه می‌کنند قیمت این اجناس با توجه به حجم آن ها کم یا زیاد میشود.

مثلاً مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی با قیمت ۲۵۰۰۰ هم در بازار مشاهده می شود، خرید از مراکز فروش معتبر که دارای تخفیفات سراسری هستن هم باعث کاهش هزینه‌های نهایی شما می شوند و می توان این مایع تیره شوی ۱۰۰۰ گرمی را با قیمت کمتر تهیه کنید.

 نتیجه گیری

به طور کلی مایع تیره شوی باعث جلوگیری از رنگ پریدگی و همچنین لطافت و نرمی بیشتر پارچه می شود، اگر چه قیمت مایع تیره شوی از پودر لباسشویی بیشتر است؛ ولی ویژگی هایی که این محصول دارد با پودر لباسشویی در یک رده قرار ندارند.

پودر لباسشویی باعث ایجاد سفید بر روی لباس ها خصوصا رنگهای تیره می شود.به توجه به این موارد استفاده از مایع تیره شوی بهتر می باشد، پس اگر شما هم به دنبال  ثبات  لباس های تیره خود می باشید استفاده از مایع تیره شوی بهترین گزینه می باشد.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید