مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش قرص ماشین ظرفشویی به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش قرص ماشین ظرفشوییانواع قرص ماشین ظرفشویینمایندگی رسمی فروش قرص ماشین ظرفشویی فینیشقرص ماشین ظرفشویی چیستویژگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیشانواع قرص های ماشین ظرفشوییفروش عمده قرص های ماشین ظرفشویی پریلنحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشوییخرید اینترنتی قرص ماشین ظرفشویی فیریخرید آنلاین مواد شوینده از زز زاگرسخرید اینترنتی قرص ماشین ظرفشویی از دیجی کالا نمایندگی فروش و پخش قرص ماشین ظرفشویی فینیشبورس فروش قرص ماشین ظرفشویی فینیش اصلانواع قرص ظرفشویی فینیش در دیجی کالانمایندگی رسمی فروش قرص ماشین ظرفشویی فینیش
نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش

در جهان صنعتی هر روزه یک دستگاه جدید اختراع می شود تا نیاز انسان را به کار های دستی برطرف کند. اخیرا ماشین طرفشویی نیاز انسان را به شستن برطرف کرده است که خود نیازمند شوینده  هایی به شکل قرص می باشد.
نمایندگی فروش انواع قرص ماشین ظرفشویی ارائه دهنده یک ماده شوینده برای دستگاه ماشین ظرفشویی خانگی ما، به صورت عمده است تا نیاز ما را به این شوینده برطرف سازد.

نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش

همیشه بعد از یک مهمانی چند نفره، با انبوهی از ظروف نشسته رو به رو می شویم. چند سالی است که ماشین های ظرفشویی جای خود را در آشپزخانه های ایرانی پیدا کرده اند و حالا در گوشه ی هر آشپزخانه ای جا خوش کرده اند.
با اینکه شستن ظرف ها با اثر فنگ شویی خود باعث آرامش روحی ما خواهد شد، اما با شستن تعداد زیادی از ظروف کثیف دچار عارضه ی کمر درد و دل درد خواهیم شد.
شستو با ماشین ظرفشویی مزایای بسیاری نسبت به شستشو با دست دارند:

 • صرفه جویی در وقت و لذت بیشتر از مهمانی ها
 • مصرف آب کمتر
 • مصرف شوینده کمتر
 • جلوگیری از عارضه های ناشی از ایستادن
 • ضدعفونی شدن ظروف

مانند هر دستگاه شستشو دهنده، ماشین ظرفشویی نیز نیازمند شوینده و پاک کننده است. قرص ماشین ظرفشویی از مهم ترین شوینده های این دستگاه خانگی محسوب می شود.

قرص ماشین ظرفشویی

فروش قرص ماشین ظرفشویی

امروزه یکی از پر کاربردترین وسایل برقی آشپزخانه، ماشین ظرفشویی به شمار می آید. برای هر چه شستشوی بهتر توسط این دستگاه می بایست از شوینده های قوی موجود در بازار استفاده کرد.
به دلیل پر مصرف بودن این شوینده بسیاری از مراکز خرید، ارائه دهنده این شوینده هستند. از جمله:

 • مراکز فروش لوازم بهداشتی
 • نمایندگی های فروش
 • فروشگاه های آنلاین

قرص ماشین ظرفشویی

انواع قرص ماشین ظرفشویی

این قرص ها در بسته های کوچک تولید می شوند و دارای انواع مختلف هستند. اغلب آنان دارای یک لایه براق کننده نیز هستند که علاوه بر شستشوی کثیفی ها باعث براقیت ظروف خواهند شد.
زمانی که قرص را داخل ماشین قرار می دهیم، با مخلوط شدن با آب پرفشار، محتویات خود را داخل آب رها می کند. از ویژگی های مهم قرص های خوب و قوی ماشین ظرفشویی این است که این شوینده دیرتر با آب دفع شده و به اصطلاح دارای مقاومت در برابر رطوبت زدگی باشد.
قرص های همه کاره بهترین نوع این قرص ها هستند، آنان دارای یک لایه جلا دهنده هستند و همچنین نیاز ما را به نمک ظرفشویی رفع می نمایند.

قرص ماشین ظرفشویی

نمایندگی رسمی فروش قرص ماشین ظرفشویی فینیش

نمایندگی رسمی فروش قرص ماشین ظرفشویی فینیش هم به صورت اینترنتی و هم به صورت فروشگاه هایی در سراسر کشور دایر هستند. نمایندگی رسمی محصولات متنوع قرص ماشین ظرفشویی فینیش را با قیمت ها و ترکیبات مختلف عرضه می دارد.

نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش

قرص ماشین ظرفشویی چیست

تا مدتها از پودر ماشین ظرفشویی استفاده میشد اما با پیشرفت فناوری قرص ماشین ظرفشویی جایگزین مناسبی برای آن شده است.  با قرار دادن قرص در ماشین ظرفشویی زمانی که تحت فشار آب قرار می گیرد، محتویات قرص ماشین ظرفشویی در داخل آب رها شده و شستشو آغاز می شود.

میتوان گفت قرص ماشین ظرفشویی در مقایسه با پودر دارای مزیتهای زیادی است. ازجمله:

 • دیرتر دچار رطوبت می شوند.
 • به صورت طولانی تری در سیکل شستشو می مانند.
 • زمانی که تعداد ظرفها کم باشند و کمتر چرب باشند دیگر نیازی به جلا دهنده نیست.
 • و مهمتر  خاصیت براق کنندگی آنهاست.

نکته مهم این است که در میان قرص های موجود در بازار باید به دنبال مارکهای شناخته شده و اصل بود.

این مدل قرص های ماشین ظرفشویی دارای کیفیت بالا بوده و فاسد پذیری آنها بسیار پایین است.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش از جمله قرص های موجود در بازار است که خریداران بسیاری را از آن خود کرده است.

نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش با فعالیت گسترده در سراسر کشور دسترسی خریداران به محصولات مورد نیازشان را با کیفیت و قیمت های متنوع فراهم نموده است.

قرص ماشین ظرفشویی

ویژگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیش

نمایندگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیش به صورت رسمی فعالیت دارند. این امر نشان دهنده این است که خریداران اطمینان کامل پیدا می کنند که خرید آنها از نمایندگی معتبر صورت می گیرد.

قدرتمندترین و محبوبترین و شناخته شده ترین قرص ماشین ظرفشویی با شهرت جهانی قرص ماشین ظرفشویی فینیش است که فرمولهای متفاوت و متنوعی را در برمی گیرد.

 • تمیزی و درخشندگی ظروف،
 • سلامت ظروف و افزایش عمر ظروف
 • و همچنین ماشین ظرفشویی و حفظ سلامت دستان مصرف کنندگان

از جمله ویژگیهایی است که این قرص ماشین ظرفشویی فینیش را در میان رقیبان بسیار یکه تاز میدان رقابت ساخته است.

با توجه به تلاش شبانه روزی محققان و دانشمندان شرکت بزرگ قرص ماشین ظرفشویی فینیش هر روز بر کیفیت محصولات افزوده شده و قرص ماشین ظرف شویی فینیش را در حال حاضر به پیشتاز عرصه تبدیل نموده است.

نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش

انواع قرص های ماشین ظرفشویی

شما می توانید انواع قرص ماشین ظرفشویی فینیش را از نمایندگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیش که به صورت رسمی فعالیت دارند، بیابید و با اطمینان صد در صدی خرید خود را انجام دهید.

در نمایندگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیش میتوانید انواع قرص ماشین ظرفشویی را که در ادامه آمده است پیدا کنید:

ابتدا از قدیمی ترین قرص ماشین ظرفشویی فینیش شروع می کنیم.

 • قرص ماشین ظرفشویی کلاسیک فینیش

قدیمی‌ترین قرص‌ ماشین ظرفشویی فینیش است که در شستن ظرف‌ها قدرتمند و عالی عمل می کند. اما این قرص قدیمی خیلی از کار‌ها را نمی‌تواند به تنهایی انجام دهد به همین دلیل احتیاج به نمک ماشین ظرفشویی و جلادهنده ماشین ظرفشویی هم دارید. البته اگر درخشندگی ظرف‌ها چندان مهم نیست به تنهایی‌ هم از قرص ماشین ظرفشویی فینیش کلاسیک استفاده کنید

 

 • قرص ماشین ظرفشویی همه‌کاره فینیش

قرص ماشین ظرفشویی همه کاره فینیش جهت حفظ سلامت ماشین ظرفشویی و ظروف تولید شدند. این قرص با اضافه شدن نمک و جلادهنده ماشین ظرفشویی به قرص ماشین ظرفشویی کلاسیک ایجاد شد و ترکیبی فوق العاده قدرتمند و کارا برای شستن ظروف به شمار می آید.

 • · قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم فینیش

جدیدترین عضو خانواده قرص‌های ماشین ظرفشویی فینیش قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم است که ترکیبی شگفت انگیز از ویژگیهای دو قرص ماشین ظرفشویی کللاسیک و همه کاره است.

نیرویی باورنکردنی در شست‌و‌شوی ظرف‌ها را خواهید دید.

رایحه‌های متنوع و خوشایندی که در ترکیب  قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم وجود دارد به جذابیت این قرص اضافه کرده است.

علاوه بر آن یک لایه ژله‌ اطراف این قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم را می پوشاند که د رآب حل می شود.

این لایه از ژله شکل و قیافه قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم را بقیه قرص ها مشخص و  متمایز ساخته است. همچنین عمر آن ا در شستشوی ظروف بالا برده است.

قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم در مقابسه با دو قرص قبلی از خود قدرت جلای فوق‌العاده‌ای برخوردار است و باعث می شود که ظرف‌هایتان از دور برق بزنند.

اما این نکته را نیز باید مورد توجه قرار داد:

قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم پیشرفته‌تر و قدرتمندتر است ولی از آنجا که یک لایه ژله‌ای دارد نمیتوان آن را نصف کرد. پس وقتی که تعداد ظرفها کم است استفاده  به صرفه ندارد.

نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیشفل

فروش عمده قرص های ماشین ظرفشویی پریل

به نظر قرص ماشین ظرفشویی پریل از جمله مسحور کننده ترین و قدرتمندترین تمیز کننده هاست و جز بهترین و با کیفیت ترین قرص های ماشین ظرفشویی که در بازار ایران در دسترس است می باشد.

در ادامه چند نمومه از ویژگی های قرص ماشین ظرفشویی پریل در جدول قابل مشاهده است:

شمارهویژگی قرص های ماشین ظرفشویی پریل
۱چربی زدایی و پاک کنندگی تمام عیار
۲محافظت از ظروف
۳جلوگیری از خط و خش روی ظرفها
۴وجودآنزیم هایی برای از بین بردن لکه های قهوه و چای
۵ایجاد درخشش چشمگیر بر روی ظروف
۶جلوگیری از ایجاد رسوب برروی ظروف به دلیل وجود نمک
۷حل شوندگی بسیار سریع در آب
۸ایجاد رایحه خوشایند درظروف و همچنین در ماشین ظرفشویی

به دلایلی چون پرمشغله بودن خانوده ها این روزها یکی از مورد نیازترین و پرکاربردترین ها در خانه ای وجود ماشین ظرفشویی است. همچنین برای شستشوی بهتر نیاز است تا از بهترین های شستشو دهنده های موجود در بازار استفاده کرد از جمله قرص های ماشین ظرفشویی هستند که به صورت عمده و یا در بازار خرده فروشی قابل خریداری می باشند. از آنجا که قرص ماشین ظرفشویی از پرمصرف ترین هاست وجود نمایندگیهایی برای فروش در سراسر کشور ضروری است.

از نمایندگی های قرص های ماشین ظرفشویی پریل میتوان به

 • مراکز فروش لوازم بهداشتی
 • نمایندگی های فروش
 • و فروشگاه های آنلاین

اشاره کرد.

قرص ماشین ظرفشویی پریل

نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی

نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی بسیار ساده است. ابتدا باید قرص را درون جا قرصی ماشین ظرفشویی قرار دهید و بعد از آن برنامه مورد نظر را انتخاب نمایید.

نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی

خرید اینترنتی قرص ماشین ظرفشویی فیری

امروزه با پیشرفت فناوری به راحتی و تنها با گذاشتن کمی وقت می توانید هر آنچه نیاز دارید را از بازارهای آنلاین خریداری نمایید. برای خرید قرص ماشین ظرفشویی فیری کافی است به فروشگاه های آنلاین مراجعه و با توجه به قیمت و کاربری مدنظر خود از میان قرص های ماشین ظرفشویی فیری، قرص مدنظر خود را انتخاب کنید و سپس این قرص برای شما ارسال خواهد شد.

قرص ماشین ظرفشویی فیری

خرید آنلاین مواد شوینده از زز زاگرس

زز زاگرس از جمله فروشگاه های آنلاین مواد شوینده می باشد. شما می توانید محصول مورد نظر خود را با توجه به قیمت و ویژگی های مختلف یافته و سفارش دهید تا در اسرع وقت آن را تحویل بگیرید. همچنین می توانید کالاهایی با تخفیف های منحصر به فرد و حتی ارسال های رایگان در زز زاگرس بیابید.

زز زاگرس

خرید اینترنتی قرص ماشین ظرفشویی از دیجی کالا

دیجی کالا از جمله فروشگاه های آنلاین شناخته شده در سراسر کشور می باشد که طیف وسیعی از محصولات شامل محصولات شوینده و بهداشتی را در آن پیدا کرد. شما می توانید هم از طریق وبسایت دیجی کالا و هم از طریق اپلیکیشن موجود دیجی کالا محصولات شوینده مانند قرص ماشین ظرفشویی را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

 دیجی کالا

 نمایندگی فروش و پخش قرص ماشین ظرفشویی فینیش

نمایندگی های فروش و پخش قرص ماشین ظرفشویی فینیش در سراسر ایران در حال فعالیت می باشند. وجود نمایندگی ها در شهرهای مختلف نقش مهم و بسزایی در رفع نیازهای هموطنان دارد. قرص ماشین ظرفشویی فینیش در مدلها و نمونه های متنوع در نمایندگی های فروش توزیع می شوند.

نمایندگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیش مانورهای بیشتری روی مشتریان فراهم نموده است. مشتریان می توانند محصولات شوینده مورد نظرخود را به آسانی از این نمایندگی ها خریداری نمایند. قرص ماشین ظرفشویی فینیش با ویژگی های منحصر به فرد و دارای ترکیبات مناسب در نمایندگی ها به فروش می رسد.

 نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش

بورس فروش قرص ماشین ظرفشویی فینیش اصل

 یافتن بورس فروش قرص های ماشین ظرفشویی فینیش اصل کار سختی نیست. با اندکی تحقیق می توان مراکز فروش و توزیع شناخته شده و ارزان قیمت را پیدا کنید.

بورس فروش قرص های ماشین ظرفشویی فینیش اصل در تهران و همچنین شهرهای دیگر زیاد است. مراکز زیادی در محلات مختلف شهرها وجود دارند که خریدهای مقرون به صرفه ای را میتوان در آنها انجام داد.

قرص ماشین ظرفشویی فینیش اصل

انواع قرص ظرفشویی فینیش در دیجی کالا

انواع قرص ظرفشویی فینیش در دیجی کالا در جدول زیر قابل مشاهده است که با توجه به نیاز و قیمت مورد نظرتان می توانید از میان آنها انتخاب نمایید. 

شمارهنوع
۱قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۱۰۰ عددی
۲قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل HEPSI  ARADA بسته ۲۶ عددی
۳قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۷۲ عددی
۴قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۸۰ عددی
۵قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۳۲ عددی
۶قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کلاسیک بسته ۶۰ عددی
۷قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل اکسی بسته ۵۰ عددی
۸قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۱۵ عددی
۹قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل کوانتوم بسته ۶۰ عددی
۱۰قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل    ARADA LEMON بسته ۸۰ عددی
۱۱قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل   All in  One Maxبسته ۱۰۰ عددی
۱۲قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Arada بسته ۸۰ عددی
۱۳قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل    Quantum XXL Leamon بسته ۵۴ عددی
۱۴قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل Oxi Quantum بسته ۳۴ عددی
۱۵قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل  PowerBallبسته ۱۲۵ عددی

قرص ظرفشویی فینیش دیجی کالا

نمایندگی رسمی فروش قرص ماشین ظرفشویی فینیش

نمایندگی رسمی فروش قرص ماشین ظرفشویی فینیش ذر سراسر کشور آماده عرصه قرص های ماشین ظرفشویی مختلف شرکت فینیش می­باشد. البته این نمایندگی ها به صورت اینترنتی نیز فعالیت دارند.

قیمت های مختلف و ترکیبات متنوع قرص های ماشین های ظرفشویی طیف گسترده ای از انتخاب را برای خریداران فراهم کرده است.

نمایندگی قرص ماشین ظرفشویی فینیش

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید